Hakkımızda

1993 Yılından İtibaren Proje, Uygulama, Proje Yönetimi, Kaba ve İnce inşaai yapılar ve mobilya üretimi..

1993 Yılından İtibaren Proje, Uygulama, Proje Yönetimi, Kaba ve İnce inşaai yapılar ve mobilya üretimi alanlarında faaliyetlerde bulunan HAKAN GÜRBÜZ ve ERKAN YEĞİNALTAY 2019 Yılından itibaren güç birliğine giderek. THK İNŞAAT TAAHHÜT VE ANDEKO İÇ MİMAR -Firmalarını tek çatı, altında birleştirmişlerdir. Bu birliktelik yeni bir bakış açısı ve daha dinamik bir yapı sağlanmıştır.


Prensibimiz

Üstlendiğimiz projelerde deneyimli kadrolarımızla kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarını koruyarak süresi içinde işi teslim etmek ana prensibimizdir.

Vivamus lacus metus. rutrum finibus mauris. Sed consequat ultricies posuere. Nulla et orci purus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra.


Onlarca yıllık tecrübemiz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize bilgisayar destekli tasarımlarımız ile çözümler önerdiğimiz gibi, yatırımcı firma tasarımlarının sahada tatbik edilmesi konusundaki hassas çalışmalarımız ile genel malzeme ve ürün seçiminde, gerekse uygulama konularında destek olmaktayız.


2019 yılından itibaren güç birliğine giderek, THK İnşaat Taahhüt ve Andeko İç Mimar firmaları tek çatı altında!

THK İnşaat

Yılların verdiği tecrübeyi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek bilgisayar destekli tasarımlarla müşterilerimize üstün çözümler üretmekteyiz.

0242 323 6868

Adres

Çağlayan mah 2092 sk. antalya sitesi a blok no:2 iç kapı no :1